Blogarchívum

Translate

2026. május 15., péntek

Nyúl Úr készen !

Mikor kontúroztam a kaktuszom, rájöttem nem esik nehezemre a kontúrozás, hát elővettem Nyúl Urat és befejeztem !

4 megjegyzés:

Csandi írta...

A cukisági faktort kimaxolta ez a Nyúl Úr !!

Tündérke írta...

Wow, ez nagyon aranyos lett! :)

agnesordog írta...

Köszönöm Lányok !

Tüzes Beáta írta...

Jól tetted. Nagyon tetszik.